Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Střední škola Hickory Ridge High School nabízí komplexní hudební program, který se skládá ze tří koncertních souborů, dvou jazzových souborů, soutěžní pochodové kapely, zimní gardy a několika komorních souborů. Studenti se trvale umisťují v místních, regionálních a národních čestných kapelách. V letech 2020 a 2021 získala škola Hickory Ridge ocenění NAMM Merit Award, které se uděluje za vynikající výsledky v oblasti hudebního vzdělávání.
Hudební soubory z Hickory Ridge trvale získávají vynikající hodnocení na koncertních, pochodových, jazzových a sólových festivalech na okresní, celostátní a státní úrovni. V roce 2018 se dechový soubor Hickory Ridge zúčastnil desetidenního koncertního turné po Číně na pozvání Americko-čínské kulturní a vzdělávací nadace. Během uplynulých patnácti let koncertní soubory Hickory Ridge vystupovaly také ve Washingtonu, D. C., New Yorku, Orlandu a New Orleansu.

Vstupné je dobrovolné.
Dobrovolné vstupné bude věnováno společnosti DUHA, která poskytuje služby dospělým lidem s mentálním znevýhodněním.

Díky jejich službám Chráněné bydlení, Centrum denních služeb a Podpora samostatného bydlení mohou žít co nejsamostatnější život a učit se novým dovednostem. Podporu poskytují klientům podle jejich individuálních potřeb. Pro dospělé lidi s mentálním znevýhodněním jsou zde již 30 let. Více společnosti najdete na www.spolecnostduha.cz.

Podrobnosti

Datum:
11. dubna 2023
Čas:
17:30 - 19:00
Žánr:
Webová stránka:
https://www.koncertniklub.cz/koncerty

Rezervace vstupenek

[contact-form-7 404 "Not Found"]