Načítám Akce

← Zpět na Akce

Velký sál, horní foyer

Burešova 1661/2
Praha 8, 18200 Česká republika
286 007 301

Nadcházející Akce

Navigace pro seznam (Akce)

Prosinec 2023

Dancers 4 You – Vánoční show 2023

Jako každý rok připravujeme pro  naše tanečníky a rodiče Vánoční Show, kde se budou prezentovat všechny složky a to od nejmenších, až po nejstarší. Ukáží se vám přípravné kurzy, ale můžete se těšit také na soutěžní složky.

Taneční skupina Wiggle dance – Vánoční show

Srdečně Vás zveme na skvělou podívanou tanečních vystoupení našich tanečníků. Taneční vystoupení budou ukázkou dosavadní práce dětí a nebudou chybět ani vystoupení s Vánoční tématikou.

Česká mše vánoční

Koncert České mše vánoční J. J. Ryby v podání PKF – Prague Philharmonia se bude konat 11. prosince ve velkém sálu KD Ládví. Vystupující: Jana Bínová Koucká – soprán Klára Balášová – alt Michal Foršt – tenor Ivo Michl – bas Kryštof Spirit – dirigent Sbor Musica Oeconomica Pragensis PKF – Prague Philharmonia Koncert pořádá PKF – Prague Philharmonia ve spolupráci s MČ Praha 8 a KD Ládví. VSTUPNÉ: základní 90 Kč | snížené 60 Kč (senioři 65+, děti do 15 let,…

Techtle Mechtle – VÁNOČNÍ SHOW 2023!

Nejúspěšnější česká travesti show Techtle Mechtle přiváží novou VÁNOČNÍ SHOW 2023! Vánoční atmosféra, známé vánoční melodie a tematické scénky, to je nová show travesti revue Techtle Mechtle, která je aktuálně nejúspěšnější českou travesti skupinou. Pánové Lukáš, Martin, Saša a Nikolas se svou taneční posádkou Jarkem, Sayem, Štěpánem a Danem to pořádně rozbalí a naladí tak diváky na nadcházející Vánoce. Show která se těší zájmu v kulturních domech a divadlech po celé České republice přijíždí i k nám. Přijďte se vánočně…

Leden 2024
Únor 2024
Březen 2024
Duben 2024

PKF Notička: Cesta do pravěku

Děti se naučí příst nit, tkát na destičkovém stavu a dozví se co si lidé v době kamenné, bronzové a železné oblékali. Společně si ukážeme některé dochované archeologické nálezy. Každý z účastníků si vyrobí vlastní hliněnou nádobu vyzdobenou vzory z doby kamenné. Následovat bude workshop, jehož tématem budou nejstarší pravěké malby a dobový tanec. Pro děti od 3 do 14 let.

+ Export Events