test-nemazat

 VELKÝ SÁL ŘÍJEN 2017

DATUM / ČAS AKCE ČAS ODKAZ
Neděle 1.10 Bohoslužby křesťanského společenství PRAHA 15.00-17.00 hod.
Pondělí 2.10
Úterý 3.10
Středa 4.10 SVJ Jablonecká 698-711 Praha 9 shromáždění 18.00-22.00 hod.
Čtvrtek 5.10 Taneční škola Plamínek – kurz 18.15-22.00 hod.
Pátek 6.10 PKF – zkouška 09.30-16.00 hod.
Sobota 7.10 PKF – zkouška 09.30-16.00 hod.
Neděle 8.10 13.30-17.30 hod.
Pondělí 9.10 ZŠ Novoborská Praha 9 – imatrikulace žáků 17.00-18.15 hod.
Úterý 10.10 PKF – zkouška 09.30-13.00 hod.
Středa 11.10 PKF-koncert pro školy
Taneční škola Hes – kurz
09.30-13.00 hod.
18.00-22.00 hod.
Čtvrtek 12.10 PKF-koncert pro školy
Taneční škola Plamínek – kurz
09.30-13.00 hod.
18.15-22.00 hod.
Pátek 13.10 Výstava lastur příprava 17.00-19.00 hod.
Sobota 14.10 Výstava lastur 07.00-17.00 hod.
Neděle 15.10  Výstava lastur  09.00-16.00 hod.
Pondělí 16.10 PKF – zkouška 11.00-17.30 hod.
Úterý 17.10 Konference Kritické myšlení 17.00-22.00 hod.
Středa 18.10 Taneční škola Hes – kurz 18.00-22.00 hod.
Čtvrtek 19.10 Svět kolem nás – projekce pro školy
Taneční škola Plamínek – kurz
08.00-11.00 hod.
18.15-22.00 hod.
Pátek 20.10 PKF – zkouška 09.30-16.00 hod.
Sobota 21.10 15.00-17.30 hod.
Neděle 22.10 Tanec a Hudba pro starší a pokročilé – taneční pro seniory 14.00-16.00 hod.
Pondělí 23.10 SV Hlaváčova Praha 8 – shromáždění 18.00-22.00 hod.
Úterý 24.10 SV Frýdlantská 1308-1320 Praha 8 shromáždění 19.00-22.00 hod.
Středa 25.10
Čtvrtek 26.10 Děkovné odpoledne pro dobrovolníky CAP-akce MČ Praha 8 14.00-16.00 hod.
 Pátek 27.10
Sobota 28.10  Indický festival
Neděle 29.10 Tanec a Hudba pro starší a pokročilé – taneční pro seniory 14.00-16.00 hod.
Pondělí 30.10
Úterý 31.10 BD Hrubého Praha 8 – schůze 19.00-21.00 hod.

 

UČEBNY ŘÍJEN 2017

DATUM / ČAS UČEBNA – A ČAS UČEBNA – B ČAS
Neděle 1.10  Bohoslužby křesťanského společenství 13.30-17.00 hod. Bohoslužby křesťanského společenství 14.30-17.00 hod.
Pondělí 2.10
Úterý 3.10
Středa 4.10 MČ Praha 8 – přednášky 15.00-16.30 hod.
Čtvrtek 5.10
Pátek 6.10
Sobota 7.10
Neděle 8.10
Pondělí 9.10 Hodanko Robert přednáška 17.30-19.30 hod.
Úterý 10.10 MČ Praha 8 – přednášky 15.00-16.30 hod.
Středa 11.10
Čtvrtek 12.10 MČ Praha 8 – přednášky 15.00-16.30 hod.
Pátek 13.10
Sobota 14.10
Neděle 15.10
Pondělí 16.10
Úterý 17.10
Středa 18.10
Čtvrtek 19.10
Pátek 20.10
Sobota 21.10
Neděle 22.10
 Pondělí 23.10
Úterý 24.10
Středa 25.10
Čtvrtek 26.10
 Pátek 27.10
Sobota 28.10
Neděle 29.10
Pondělí 30.10
Úterý 31.10
Copyright 2013 KD Ládví - Realizace: SUKY.CZ

Facebook